Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AdamX37
Nie 28 Lis, 2010
PIZZERIA
Autor Wiadomość
crix02 

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011   

arvit napisał/a:
Gdyby ktokolwiek zebrał informacje o tej pizzery było by świetnie gdyż również o niej słyszałem lecz nie wiem jak już wygląda sytuacja z ich pizzami na tle pozostałej konkurencji.

pizza średnio smaczna, lokal niedbale wykończony, plastikowe sztućce, drogo
nie postarali się raczej

gość- ik

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011   

Pizza w moim guście na 2 miejscu
1.Drive / Nasza Pizza
2. Hollywod

To prawda że drogo, otworzyli pizzerie chociaż nie byli do tego przygotowani, brak pomyślunku, brak bannera reklamowego choćby z nazwą pizzerii czy też naklejki z numerem telefonu. Z takim myśleniem długo nie pociągną

marcinxxx 
viva forever

Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Pracowałem w Niemczech i UK w kilku pizzeriach, w Polsce również. Temat znam od podszewki. Ostatnio postanowiłem odwiedzić te nasze jędrzejowskie pizzerie i mam pare wniosków.
Byłem w drive, u wojtka i w hollywood. W drive calkiem niezla ta pizza jednak jak dla mnie troche za tłusta, ale następna którą jadłem była juz lepsza. Ale ich plusem jest raczej powtarzalność - czyli te pizze sa w miare za każdym razem takie same bo z tym bywa czasem różnie. Co do Wojtka to hmmm inaczej jak tragedią określić tego nie potrafie. Znam sie na tym więc wiem co oni tam prawdopodobnie robią:/
Ciasto - suche i gumowate, żułem to w ustach i nie mogłem przełknąć. Pizza sucha i bez smaku. Szynka pokrojona tak cienko jak makaron do rosołu i rzucona gdzieniegdzie żeby wyglądało, że jest, wszystko zasypane pieczarkami (bo są najtańsze z tych składników) do tego tona cebuli bo tania i kilka miejsc gdzie rzucony był ser. Takiego badziewia dawno nie jadłem, ohydne w smaku, suche, gumowate i maksymalnie oszczedne w składnikach. A co do hollywoodu to po pierwsze sztućce już mają chyba normalne ( chociaż pizze powinno się jeść rękami - używanie do tego noża i widelca to troche jak skarpety do sandałów ale da się to przeżyć), po drugie w lokal trzeba faktycznie włożyć jeszcze sporo serca ale pizza mi nawet smakowała, coś ala drive, nawet nieźle im to wychodzi, zobaczymy co będzie dalej. Ale tutaj najważniejsze co do ceny- oni mają dużą pizze 50 (słownie : pięćdziesiąt centymetrów) , a w drive i u Wojtka to chyba będzie 45 więc idzie więcej sera itd. A ta największa giga ma 60 cm - sześć dziesiąt więc chyba w jędrzejowie wiekszej nie ma - kto nie był niech sobie sprawdzi więc sądze, że te ceny za 60 porównując z inymi miastami są za niskie, nie wiem jak im się to opłaci. Bo z tego co widze to ludzie patrzą , że tu największa tyle a w innej pizzerii tyle a nie patrzą na rozmiar. Wkrótce odwiedzę reszte pizzerii i podzielę się opinią. PS. co do ceny to zobaczylibyście jakie bylyby ceny gdyby nasze pizzerie zaczely stosowac mozarelle - wzrost o conajmniej 30% więc nie narzekajcie bo i tak to będzie wszystko z czasem drożec.

zdegustowany 

Wysłany: Pią 26 Sie, 2011   

Marcin Ty chyba nie wiesz o czym piszesz po przeczytaniu twojej opinii zamówiłem pizze w hollywood tam ser można szukać z lupą w porównaniu do Wojtka chociaż od niego pizza mi nie zawsze smakuje, ale hollywood nigdy więcej, samo ciasto bo tanie to może być i 1metr cóż z tego jak jest prawie pusta

marcinxxx 
viva forever

Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

Nie napisalem ze w hollywood jest rewelacja ale, ze u wojtka jest dno totalne. A Ty mi odpisujesz cos zupelnie nie na temat. Przejezdzam codziennie kolo wojtka i widac, ze tam nikogo nie ma i wcale sie nie dziwie.

arvit 
Don't piece me of!

Panowie bez sprzeczek, bez nerwów bo to wszystko jest zbędne, każdy ma prawo do wypowiedzenia własnych słów i wydania opinii, ja już wielokrotnie powtarzałem, że dla mnie najlepsza pizza to MARCO, niegdyś jadałem w DRIVE lecz opcja z hektolitrami tłuszczu mnie nie satysfakcjonuje, pozostałe pizzerie, niestety nic dla siebie nie znalazłem, czasem zaglądam do EMPORIO i to wszystko, w hollywood nie miałem jeszcze okazji być ale mam nadzieję, że to się zmieni w najbliższym czasie i posmakuję ich pizzy, obym się nie zawiódł.

puchbeary
SUPER FORUMOWICZ

Ostatnia pizza jaką dostałem z Marco była też moją ostatnią z tej pizzerii. Ciasto opływało tłuszczem do tego stopnia, że po ugryzieni wyciskało się ten tłuszcz jak z gąbki - obrzydlistwo. Podejrzewam, że zamiast sera dostał nam się jakiś pseudo wyrób który poddany obróbce termicznej doprowadził do takiego stanu. Niesmak podwójny, bo namówiłem wtedy dość sceptyczną znajomą zachwalając produkty Marco - ugryzła swoją pizzę dwa razy a reszta poszła do kosza. Na szczęście oszczędziła mi sentencjonalnego "A nie mówiłam ... " . Marco definitywnie mówię addio per sempre

Franz Maurer

Wysłany: Pią 14 Paź, 2011   

bezapelacyjnie - hollywood :ok

blackrose 
ja tu tylko sprzątam

Wysłany: Pią 14 Paź, 2011   

bezapelacyjnie najlepsza jest robiona przeze mnie;p po co wydawać pieniądze w pizzerii, skoro można pyszniejszą pizzę zrobić samemu z takimi dodatkami, jakie się zamarzą;p

blackrose 
ja tu tylko sprzątam

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

odświeżam temat. Z powodu jednego rozczarowania, ale także miłego odkrycia. Zacznijmy od rozczarowania-pizzeria MARCO. Rozczarowała mnie już jakiś czas temu, gdy zamówiłam pizzę Hawajską i zamiast szynki, która miała w niej być, była zwykła mielonka. Nieszczególnie dobra... no ale ok, jedna wada nie przekreśla wszystkiego. Nadal tam bywałam okazyjnie, zamawiałam pizzę do domu. Aż w ostatnim czasie odwiedziłam lokal i zaskoczyły mnie plastikowe sztućce, kubeczki i papierowe talerze. Jak w taniej budzie z kebabem. Jednak od lokalu powinno się wymagać więcej...
A teraz miłe zaskoczenie, jakim okazała się dla mnie pizzeria Baba Jaga na Okrzei, na miejscu baru, który lata temu tam funkcjonował :D tak w świętokrzyskim klimacie :D lokal niewielki, ale pizza bardzo mi posmakowała. Ceny-ok. Obsługa-bardzo sympatyczna. Mam nadzieję, że przetrwa dłużej, niż poprzednia znajdująca się w tym miejscu :) Nie wiem, jak pozostałe pizzerie, bo odwiedzam też niekiedy Rodzinną-ale niezwykle rzadko. Z tej pizzerii jestem zadowolona, jest gdzie posiedzieć bo miejsca dużo, pizza nawet ok. Aczkolwiek mam wrażenie, że ostatnio nieco się popsuła. Chyba, że trafiłam na gorszy dzień wykonawcy. Generalnie miejsce jest fajne :)

Focus 

Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Jak Marco to tylko duży kebab w bułce, może nie jest tak dobry jak kiedyś ale nadal smakuje.
za to ostatnio coraz częściej słyszy się że Abdul kuleje... sam kiedyś zamówiłem Tortille i mięso było zimne.

Odpowiedz do tematu