Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaciel dla starszej osoby
Autor Wiadomość
PanCzen

Wysłany: Sob 04 Paź, 2014   Przyjaciel dla starszej osoby

Witam wszystkich. Szukam jakiegoś zwierzątka dla mojej babci. Miała jeszcze kilka lat temu kota, ale ten goniąc jakiegoś ptaszka wypadł przez okno. Babcia bardzo ciężko to przeżyła i zarzekała się że nie chce już żadnych zwierząt. Widzę jednak, że brakuje jej pupila na czterech łapkach. Tylko teraz postawię na mądrzejsze zwierze niż kot (bez obrazy!), które nie poleci za pierwszym lepszym wróbelkiem. Sporo już czytałem o rasach, ale tak naprawdę opis tej rasy zainteresował mnie na tyle bym zaczął szukać ogłoszeń. To fragment, który przykuł moją uwagę

Cytat:
Opis rasy
Buldog francuski jest czysty, miły, prawie nie linieje, łatwo go wychować, nie ma przykrych przyzwyczajeń i nie potrzebuje dużo ruchu.

Buldog francuski najlepiej nadaje się dla starszych ludzi bo wtedy jest oczkiem w głowie swego pana/ni a buldog francuski uwielbia być w centrum zainteresowania. Buldog francuski kocha rodzinę, jest wspaniałym kompanem do zabawy z dziećmi.

/źródło informacji: http://www.psy.elk.pl/ras...g-francuski.htm
Ktoś ma może takiego buldoga i mógłby napisać dwa, trzy zdanie charakterystyki "z życia"? Będę zobowiązany.

Odpowiedz do tematu