Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Vectra Jędrzejów
Autor Wiadomość
Focus 

Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Redis internet masz ładny..... w pracy:)

ryvar72 

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012   

W pracy czy w domu, nie ma to większego znaczenia, fakt jest taki że Interkom ma najszybszy i najlepszy internet w Jędrzejowie, na osiedlu światłowody a po radiu daje po 20Mbit/s, ciekawe kto inny z naszych lokalnych operatorów ma taką ofertę? ... Laser? Proxima, która się sypie? Nawet Vectra czy tepsa nie mają takich prędkości.

Pozdrawiam

redis 

Wysłany: Pią 16 Lis, 2012   

Focus, "w pracy czy nie w pracy ważne że CACY!" Cóż, też bym drogi kolego nie uwierzył :) ale jednak, to wszystko dzięki temu że Inter Com dostarcza światłowód bezpośrednio do bloku :) i to daje nam takie duże możliwości. Miło że wreszcie się to ruszyło w naszym mieście ;) Szczerze mówiąc nigdy nie liczyłem że, będzie taki necik bezpośrednio dostępny ;) Jak jeździłem do brata to zawsze on szpanował jaki to mają internet w Opolu, teraz ja mogę mu pokazać jaki internet mamy w Jędrzejowie :) hehe i to za jaką cenę ;)

Pozdrawiam.

abadarad

Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

aktualna prędkość w Vectra w Jędrzejowie.

2421331224.png
Plik ściągnięto 8339 raz(y) 30,76 KB

2421333215.png
Plik ściągnięto 8339 raz(y) 31,43 KB

redis 

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Podobają mi się ceny, ceny, cen, ceny:) 50 mb? pff proste 50 zł :) to jest dobre posunięcie w blokach jeśli chodzi o Inter Com
cena światłowodowa

blackrose 
ja tu tylko sprzątam

Wysłany: Sob 09 Maj, 2015   

są tu nadal jacyś posiadacze neta z Vectry? bo ciekawa jestem, czy też zaobserwowaliście spowolnienie internetu w ostatnim czasie. u mnie osiąga on szaaalone prędkości http://www.speedtest.net/result/4347778013.png ale od pana z BOK Vectry dowiedziałam się, że mam oczywiście zawirusowanego laptopa (no żeby czasem...) i sądząc po tonacji jego głosu, że jestem nieogarniającą blondynką, która nie wiadomo o co się czepia. Bo przecież oni bez zarzutu są, a że ja płacę a nie mam tego, co miała mi zagwarantować umowa z nimi to już tylko moja wina...

Odpowiedz do tematu