Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zdobywać zawód
Autor Wiadomość
PanCzen

Wysłany: Śro 19 Lut, 2014   zdobywać zawód

Mój dziadek ciągle mi powtarzał: jak nie masz co robić to zdobywaj jakiś zawód. Ba ale jaki? Z obserwacji rynku pracy najwięcej teraz powstaje firm typu outsourcing call center. Usługi świadczone dla firm chcących zmniejszyć swoje koszty to ciągle rozwijający się rynek. Zewnętrzne biura podatkowe, firmy spedycyjne, biura rekrutacji pracowników, firmy reklamowe to był początek takich usług. Obecnie nowoczesny outsourcing to porady podatkowe, biznesowe, finansowe, rynku nieruchomości, sprzedaż bezpośrednia. Może czas od kursu Call Center. Myślę, że to powinien być obowiązkowy przedmiot w niektórych szkołach.

Patrykk 

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Ja tam powiem wam że praca jest ważna w życiu daje tą satysfakcję i poczucie bycia częścią czegoś. Ja zajmowałem się przez większość mojego życia i powiem że praca jak praca. Nic wielkiego ale i tak na koniec dnia kiedy wracałem do domu to miałem to poczucie udanego dnia :)
Ostatnio zmieniony przez Patrykk Pią 04 Lip, 2014, w całości zmieniany 1 raz  

Norbii 

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   

Praca spoko sprawa jak masz dobrego pracodawcę a nie kogoś kto cię wyzyskuje i traktuje jak robola.. Ja kiedyś pracowałem przy wynajmie ekspresów do kawy i było fajnie :) Dobre zarobki, przyjemna atmosfera niestety nie wszędzie tak jest....

fiona

Wysłany: Wto 04 Paź, 2016   

Ja się też zastanawiam jaki zawód w dzisiejszych czasach daje 100% pewności zatrudniania (poza lekarzami i prawnikami, a także ekonomistami). Jasne że są pewne obszary gdzie względnie łatwo o zatrudnienie, np. tego rodzaju usługi https://promedica24.com.pl/opieka/ ale pewności nigdy nie będziemy mieli że po ukończonych studiach będziemy gdzieś w zawodzie pracować. No ale tak, było jest i będzie/ Jestem zdania, że trzeba się po prostu orientować i przekwalifikowywać w razie czego. Wiem, że to nie zawsze jest łatwe, ale może człowieka wiele nauczyć i de facto "otworzyć na świat" (poszerzyć mu horyzonty myślowe).

Odpowiedz do tematu