Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Może by tu ugotować coś!! Zamiast.....
Autor Wiadomość
Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

gość-ówa napisał/a:
nie na stole, tylko teraz moda na rurze!

ale rura może być przymocowana do stołu, prawda ? ;)

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

incognito napisał/a:
No i zrobiła nam się impreza. Mamy już wódkę i przekąskę. A nawet temat do dyskusji, żeby nie powiedzieć ostrej wymiany zdań. To co? Tzreba jeszcze coś gotować, czy to już wystarczy?
A może na stole zatańczyć ?

no dobrze ! aluzję złapałem... :oops:

ale jeśli już to kto będzie tańczyć ? czy na stole, czy na rurze to bez znaczenia ;)
cos dobrego ku radości brzuszka i kubków smakowych też można przygotować ;) ;) ;)

nuanda 
SUPER FORUMOWICZ

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Uwierzcie mi

widziałem jak incognito

tańczyła na stole wokół rury.

Widok zapierający dech w piersiach.

To co widać na zdjęciu to tylko nic nieznacząca namiastka.

Warto poświęcić za to życie.

Te wirujące w pląsie nogi

od blatu stołu niemające końca w górze

pomyślałem wtedy biedni mahometanie łudzącysię swymi hurysami w raju

ale zrozumiałem, że nie wiedzą co stracili,

bo nie widzieli incognito tańczącej na stole.

I wówczas się obudziłem, jednak obraz pozostał w pamięci

i będzie tam trwał wiecznie i cisnął się na oczy moje błogosławione,

że mogły dostąpić takiego zaszczytu.

Cześć. Rozespany Nuanda.

incognito
SUPER FORUMOWICZ

Ax, zrób coś z tym nuandą! Albo proszę o przywrócenie mi na 5 minut uprawnień administratora.

:banned

nuanda 
SUPER FORUMOWICZ

Przecież wiem, że i tak się na mnie nie gniewasz. A Ax ze mną nic nie zrobi, bo mu wtedy nie udostępnię zarejestrowanej iluminacji mojego snu, który tak bardzo chciałby zobaczyć.

Z pozdrowieniami - umiarkowanie bezczelny Nuanda.

gość-ówa

łło matko! Incognito!ja tez zatańcze z tobą na stole! hihihhihii! "tańcze na stole , kieckę zadzieram, tłuke szampana, depcze szkło" - taki fragment zpiosenki Reni Przemyk! :mrgreen: :D :20

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

hmmm...zapowiada się ciekawie ;) Nuanda ! nic tylko Tobie zazdrościć... ;)

nuanda 
SUPER FORUMOWICZ

Miałem sen. Widziałem w nim dwie tańczące na stole dziewczyny. Jedna grała na gitarze, druga zadzierała wysoko swoją cygańską, żółto-czerwoną spódnicę, spod której śmigały nogi obute w czerwone botki na wysokim obcasie . Nogi kończyły się staroświeckimi reformami, znakomicie jednak poodkreślającymi krągłe kształty tancerki. Ta, która grała na gitarze wydała mi się znajoma. Wytężyłem wzrok. Poznałem ją. To była Incognito. Druga z tancerek zeskoczyła ze stołu i porywając w przelocie butelkę z czerwonym winem zbliżyła się do mnie. Przechyliła butelkę i wypiła wprost z niej kilka łyków. Zobaczyłem, że na wysokości jej serca wykwitły dwie karminowe plamy. Czy to krem - pomyślałem.
Po chwili zrozumiałem, że to temperamet baletnicy zmaterializował się na bluzce kroplami wybornego węgrzyna. Podając mi butelkę podkasała wysoko spódnicę gestem tancerki flamenco.
- Miło mi jestem Gość-ówa. Jeśli chcesz zatańczę dla ciebie najpiękniejszy taniec świata, stłukę szampana i podeptam szkło.

W tym momencie rozległo się stukanie do drzwi. Podbiegłem i otworzyłem je machinalnie. Za dzrzwiami stał on . Poznałem go w jednej chwili pomimo przepaski w stylu Zorro zasłaniającej mu oczy i pół twarzy. To był słynny Marek - Dobry Człowiek, który się kulom nie kłaniał. Podając mi wielką butlę mołdawskiego koniaku rzekł.
- Oto jestem.
Zapowiadał się intrygujący wieczór.

Cdn. jesli chcecie znów zapadnę w sen. Nuanda.

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

ja tylko tak nieśmiało...cichutko, coby snu wspaniałego nie zburzyć...koniak to zakarpacki był ;) bo niedawno próbowałem i zaiste wyborny i aromatyczny i tani...hahahahahaha ;)

śpij dalej Nuando i śnij...i śnij...i opowiadaj.... ;) :brawo

incognito
SUPER FORUMOWICZ

:rotfl :rotfl :rotfl ............. :zakrecony ............... :wpysk

:gitara: .... masz szcęćie, że to ja grałam na tej gitarze :?

BECIS 

Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

Nuanda śpij i śnij :brawo
czekamy na dalszy ciąg twego snu :mrgreen:

a może zaczniesz pisać opowiadania -bardzo dobrze ci to wychodzi :006

nuanda 
SUPER FORUMOWICZ

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Budził się świt. Marek stał zamyślony na werandzie starego drewnianego domu. Kropla rosy spławająca po plątaninie winnego krzewu oplatającego werandę wyrwała go z zamyślenia. Popatrzył na mnie obłąkanym wzrokiem. Ten wzrok nie mógł zwiastować niczego dobrego. Podszedłem do niego.
- Czego się martwisz brachu. Masz łyknij.
Mówiąc to podałem mu napoczętą butelkę wina. Jakimś cudem uratowałem go przed zachłannością kobiet, które tej nocy gościliśmy.
-Pij bo widzę, że masz zmartwienie a na zmartwienie najlepsze jest wino. Ono przytępia zmysły i pozwala łatwiej znieść cierpienie a jeśli masz kłopot wino go rozwiąże.
Poczułem, że chce wygadać się przede mną. Nie poganiałem go . Wiedziałem, że w takich przypadkach pośpiech nie jest wskazany. Zaczął sam.
- Nuanda pomóż mi. Wpadłem w szambo i nie wiem jak się z niego wydostać.
Zrobił długą pauzę jakby chciał zebrać siły przed ostateczną rozgrywką. Potem wciągnął powietrze do płuc tak jakby to miał być jego ostatnio oddech i wykrztusił :
- Ona się na mnie zasadziła.
- O kim mówisz ? - Incognito ? Nic nie zauważyłem.
- Nie, nie o nią chodzi. Chodzi mi o naszą panią burmistrz. Napaliła się na mnie. Ona po prostu na mnie włazi. Kiedy jestem z nią sam na sam ociera się o mnie tymi swymi przeraźliwie wielkimi piersiami. Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam.
- Opowiedz mi o tym.
Zauważyłem, że chwilę się zawahał, spojrzał na mnie jakby taksował mnie i moją uczciwość i w końcu zaczął.
- Wszystko zaczęło się na szkoleniu w Kołobrzegu, na które razem pojechaliśmy. Wiesz to w sprawie funduszy strukturalnych. Po szkoleniu oczywiście obowiązkowy bankiet i trochę alkoholu. W pewnym momencie pani burmistrz zaproponowała spacer na plażę. Pomyślałem, że chce aby alkohol szybko jej wywietrzał. Poszliśmy więć w noc i wtedy to się stało. Ona rzuciła się na mnie, przygniatając mnie całym ciałem. Potem wpiła się w moje usta jak jastrzębica w młodego gołębia. Poczułem smak jej śliny pomieszanej z alkoholem. Jej piersi uciskały mi szyję. Nie mogłem oddychać. Chyba nie było to nieprzyjemne, bo nawet wiesz.... nawet mi ...no wiesz stanął.
- Coooo. Nie pieprz. Co ty mówisz. Co było dalej?
- Szkoda gadać. Na początku alkohol i huć mną pokierowała ale w ostatniej chwili się opanowałem. Zrzuciłem ją z siebie i uciekłem.
Zacząłem się smiać najpierw cichutko, poóźniej coraz głośniej, ale spojrzawszy na Marka ucichłem przerażony. Nie żartował. Zobaczyłem, że trząsł się jak liść na wietrze.
- Nie śmiej się. To nie jest śmieszne. Wiesz co ona wtedy za mną krzyczała. Wiesz jak potrafi zachowywać się odrzucona kobieta. Do dziś więdną mi uszy. Ty sk....synu było najdelikatniejsze.
- Marek uszy do góry z tego co wiem to na szkoleniu nad morzem byłeś trzy miesiące temu. Pracujesz jak dawniej. Widocznie zapomniała sobie. Nie przejmuj się.
- Nie zapomniała. Wiesz, że teraz wygrała ponownie wybory. Teraz nikt jej już nie zatrzyma. Wczoraj pod koniec dniówki poprosiła mnie do siebie. Myślałem, że to w związku z nowym projektem przygotowywanym przeze mnie. Myliłem się. Gdy wszedłem do jej gabinetu poczułem słodki zapach metaxy, pomieszanyz mdłym zapachem jej perfum. Wiesz co ona powiedzała do mnie. Powiedziała, że nie zapomniała naszego wspólnego spaceru. Nuanda, aż mnie odrzuciło od niej. Posłuchaj ona wyraźnie powiedziała mi że ona nie zapomina takich rzeczy i że teraz jestem jej, bo ona tak chce. Nuanda poczułem się jak rzecz, jak dziwka. Powiedziała mi nawet coś takiego : Praca za seks.

Cdn. Nuanda.

incognito
SUPER FORUMOWICZ

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Jak widzę Nuanda, nie zostajesz z tyłu. ;D jakie to wszystko "na czasie".... Rewolucja polityczno-seksualna opanowała już całkowicie Sejm i agresywnie wdziera się do samorządów. I na forum :D

:657

Palulal 
Per aspera ad astra

Wysłany: Śro 06 Gru, 2006   

Nuanda jestem pod wrażeniem Twojej wyobraźni!!! :023

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

taaaa....hmmmm...OK.... ;)

nie zdawałem sobie sprawy, że taki wrażliwy jestem ;)
bardzo mnie ciekawi, jak dużo jestem gotów poświęcić dla utrzymania (mniemam, że ciepłego ;) ) etatu pod panią burmistrz...

no cóż...Nuanda, przyjacielu drogi - śnij dalej...

zieeewając pozdrawiam ;)

Odpowiedz do tematu