Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
która knajpa ma klimat?
Autor Wiadomość
gość- ik

Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010   

[AV] napisał/a:
a może Adamie to wynikło z tego, że mieli bardzo dużo zamowień i po prostu zapomnieli ?

Ale jak można zapomnieć o kliencie, jeśli kartka by się zgubiła to trzeba by zrewanżować się klientowi dodając jakiegoś gratisa.
Chciałem zmienić swój pogląd na Agnes, ale nie dali mi do tego okazji. Zamówiłem najprostszą pizze z serem. Ser nie był dopieczony, ale zjarany, twarde i bez smaku. Do ciasta chyba zapomnieli soli dodać bo smakowało jak bułka słodka. Tak więc pizza minus. Byłem świadkiem jak Pani robiła pizze no i sypała ją majerankiem no to w pewnym momencie jak się jej sypnęło to zbierała garściami.

Myślę sobie jak nie pizza to kebab. Zamówiłem kebaba na frytkach, o układaniu rzeczy w kebabie nie mają pojęcia, mięso zimne, surówki bez gadania, frytki nie usmażone, tylko utopione w tłuszczu, sos czosnkowy kwas niemiłosierny, do tego w moim kebabie znalazłem parę kości, tak więc lipa trochę

kika75 

Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

ja bardzo lubię restaurację klub pod blachą w warszawie pyszne jedzenie i piękne miejsce na pewno tam wrócę.

Odpowiedz do tematu