Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
wczorajszy mecz Polska - Austria
Autor Wiadomość
incognito
SUPER FORUMOWICZ

Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   wczorajszy mecz Polska - Austria

Znalezione w necie.....

incognito
SUPER FORUMOWICZ

Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   

TO SKANDAL, żE NASI DOśWIADCZENI DZIAłACZE NIE POTRAFILI PRZEBIć CENY

0259560208.jpg
Plik ściągnięto 18153 raz(y) 34,45 KB

Palulal 
Per aspera ad astra

incognito napisał/a:
TO SKANDAL, żE NASI DOśWIADCZENI DZIAłACZE NIE POTRAFILI PRZEBIć CENY

Doładnie!!!! Sknery jedne :D

putek 

pilka nozna stala sie dnem!

Regulamin
"10. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie kącików do celów powszechnie uznanych za szkodliwe, niewłaściwe, nielegalne lub niemoralne, w tym:
- przesyłania wiadomości zawierających: wyrażenia, treści, załączniki powszechnie uznane za obraźliwe, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami, "
Ostatnio zmieniony przez Palulal Sob 14 Cze, 2008, w całości zmieniany 2 razy  

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

jestem zniesmaczony tym co tutaj widzę...
sędzia jak człowiek - nie jest nieomylny, szkoda tylko że nikt nie komentuje "spalonej" bramki...

ale to już taka nasza polska specjalność - oglądałem ten mecz w niemieckiej tv i tam nawet przez chwilę nie krytykowano karnego (nie ma się co czarować - objąl go w klacie i położył na boisku), natomiast ewidentny spalony wywołał zainteresowanie...

mieliśmy gola gratis, ale później ten gratis oddaliśmy, co i tak nie zmienia faktu że nasza drużyna cieniutka jest, oj i to bardzo....

zamiast wieszać niewybredne (a czasami żałosne) psy na sędzi, ja wolę zachwycać się wspaniałą formą Boruca czy dryblingami naszego Brazylijczyka (chociaż ten trick z paszportem uważam za nie do końca godny naśladowania).

gość- ik

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) uznała za właściwą kontrowersyjną decyzję sędziego Howarda Webba - rzut karny przeciwko drużynie Polski, podjętą w doliczonym czasie gry w meczu z Austrią, podczas mistrzostw Europy.

Decyzja Brytyjczyka umożliwiła Austrii zremisowanie meczu (1:1) i doprowadziła trenera „biało-czerwonych” Leo Beenhakkera do ogromnego wzburzenia. - Było dużo przepychanek w polu karnym i prawdopodobnie dlatego, ponieważ miał z tym do czynienia przez cały mecz, w końcu podjął tę decyzję, zgodną z przepisami gry. Może uważał, że faul był gorszy niż podczas całego spotkania - powiedział rzecznik UEFA William Gaillard.

W ten sposób Polska została niefortunnie pierwszą ofiarą instrukcji UEFA, dotyczących zastosowania kar za faule w polu karnym i jednocześnie najświeższym przykładem wprowadzenia w życie tych instrukcji.

Gaillard powiedział, że UEFA może podjąć działania dyscyplinujące przeciwko zazwyczaj spokojnemu i dobrze wychowanemu Leo Beenhakkerowi. Jednak Komisja Dyscypliny UEFA może podjąć akcję tylko wtedy, gdy zostanie złożony oficjalny raport. Rzecznik UEFA powiedział, że nie ma powodu, by Howard Webb miał nie sędziować w dalszych meczach mistrzostw.

źródło: echodnia.eu

putek 

W sumie co miala UEFA napisac? Pewnie sami maja w to wklad.

Marku: bledy przy spalonych sa popelniane przez sedziow bardzo czesto. Czy po tej blednej ocenie sa bramki czy nie. Pilkarze przemieszczaja sie bardzo szybko i normalnym jest ze nie zawsze uda sie dostrzec spalonego (i dlatego powinno byc wspomaganie komputerowe wg mnie).
Tymczasem we wczorajszej sytuacji, sedzia nie widzial faulu na Baku 2 krotnie. Rzut wolny powtorzyl dopiero wtedy, kiedy Boruc mial juz dawno pilke w rekach. Do tej pory w takich sytuacjach ktore widzialem sedzia zatrzymywal gre przed lub w czasie strzalu. A nie dlugo po nim. Nastepnie z premedytacja dyktuje rzut karny. Jezeli uwazasz ze takie pociagniecie za koszulke Lewandowskiego bylo faulem, to chyba byl to Twoj pierwszy mecz jaki ogladales w zyciu. Wg mnie koles wywrocil sie sam, sedzia wykorzystal to, bo jak po Szwajcarii drugi gospodarz moglby porzegnac sie tak szybko z turniejem? I
Austria grala dobrze przez 30minut, a my zalosnie. Pozniej oni sie spalili totalnie i nie pokazali juz nic do konca meczu.
Poza tym podczas calego meczu sedziowanie bylo pod gospodarzy.
Dzis w meczu Wlochy - Rumunia byla ta sama sytuacja. Karny wymyslony przez sedziego. Z tym ze Buffon go wybronil.
I nie najgorsze dla mnie jest to ze praktycznie zostalismy pozbawieni szans na awans, bo ja nie wymagam od reprezentacji tytulow, tylko o fakt jak zostala nasza druzyna potraktowana.

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

putek napisał/a:
W sumie co miala UEFA napisac? Pewnie sami maja w to wklad.

a teraz zgodnie z polską tradycją znajdziemy sobie winnych tej porażki na Euro 2008 - do UEFY i sędziego proponuję dodac jeszcze NASA i Mosad, a kto wie - może i KGB...

oczywiście nasi dzielni chłopcy są bez zarzutu i dali z siebie wszystko, a spisek obcych im przeszkodził...

jak ktoś dobrze gra to nawet najgorszy sędzia nie jest w stanie zaszkodzić, a marnej tanecznicy to i rąbek u spódnicy...

puchbeary
SUPER FORUMOWICZ

narażę się obu stronom ale i tak to napisze - Jaki ja jestem spokojny i szczęśliwy że mnie ten sport kompletnie nie interesuje ;) !!!

putek 

Marek czepiles sie naszej druzyny a tu nie o tym mowa. Mowa o zasadach, o Fair Play ktore to UEFA wszem i wobec oglasza. Szkoda ze w niemieckiej telewizji puszczali inny mecz;/
btw: Juz sie nie dziwie czemu tak bronia Listkiewicza i PZPN.

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

puchbeary napisał/a:
narażę się obu stronom...

i zapewne skończysz jako temat fotomontażu na publicznych forum...

putek 

Marek napisał/a:
puchbeary napisał/a:
narażę się obu stronom...

i zapewne skończysz jako temat fotomontażu na publicznych forum...

a z jakiego to powodu?

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

putek napisał/a:
Marek czepiles sie naszej druzyny...

no to aby się odczepić, to w temacie meczu:

1. Gra lepsza niż z Niemcami, ale i przeciwnik mnie wymagający, więc summa summarum - slabo...
2. Sędzia - kontrowersyjny, ale taki już urok tej funkcji...
3. Najlepsi gracze meczu - Boruc, Roger i ten młody Austriak - Hamik czy jakoś tak...
4. Reakcje Polaków - wybiórcze - brak komentarzy o spalonym - czyli takie tylko trochę fair czy trochę play :?:

putek 

Ale czy Ty nie widzisz roznicy miedzy niedopatrzeniem spalonego, a ustawianiu akcji pod gwizdniecie rzutu karnego w 93min meczu?
Ciagle staram sie przekazac, ze nie chodzi o gre naszej druzyny, o wynik, o tym czy odpadniemy, o tym czy jestesmy super czy do du...y (osobiscie mam to gdzies), tylko o tej jednej jedynej decyzji ktora byla wg mnie kompletnie ustawiona.
Co mieli powiedziec Niemcy bo tym jak Chorwaci zmietli ich z boiska? Remis byl dla nich wymarzonym wynikiem. Co mieli powiedziec angielscy "specjalisci" o swoim arbitrze? Ze jest idiota i dal ciala? Co miala powiedziec UEFA? - No coz mecz byl ustawiony, macie pecha Polacy?
Nie dotrzegasz tego ze zostalismy wyrobieni bez mydla?

Marek 
FORUMOWICZ ROKU 2007
Dobry człowiek

Wysłany: Sob 14 Cze, 2008   

putek napisał/a:
Ale czy Ty nie widzisz roznicy miedzy niedopatrzeniem spalonego, a ustawianiu akcji pod gwizdniecie rzutu karnego w 93min meczu?

Nie dotrzegasz tego ze zostalismy wyrobieni bez mydla?

widze różnicę - jedno to nieodgwizdanie spalonego, a drugie to podyktowanie karnego.
nie zostaliśmy wyrobieni bez mydła, tylko mamy słaby zespół.

Odpowiedz do tematu