Jędrzejowskie Forum Internetowe Strona Główna Jędrzejowskie Forum Internetowe
www.forum.jedrzejow.eu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AdamX37
Nie 28 Lis, 2010
PIZZERIA
Autor Wiadomość
unknow90

Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   PIZZERIA

Jak sądzicie która pizzeria jest najlepsza w mieście ??

miko 

Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Marco :)

arvit 
Don't piece me of!

miko napisał/a:
Marco
oczywiście, że MARCO tylko i wyłącznie nie ma lepszej w mieście mimo iż inne mają nie wiadomo jakie dodatki i w ogóle cuda nie widy to i tak MARCO jest najlepsza, ale czasem wychodzę do EMPORIO fajny klimat pizzeri to jest taka alternatywa moja gdyby zabrakło MARCO to pozostaje mi EMPORIO.

incognito
SUPER FORUMOWICZ

MARCO - tak. Szczególnie kiedy mam ochotę na pizzę "mięsną" z sosem czosnkowym. I smaczne mają ciasto. Ale wcale nie gorsza jest pizza od Wojtka. ...... o ile nie lepsza czasem

Zamiast pytać, to zrób sobie wycieczkę po pizzeriach i sam oceń. Przynajmniej te z czołówki. Polecam.

unknow90

akurat byłem we wszystkich oprócz Marco. W Drive pizza jest za cienka i ogólnie taka nie bardzo, w emporio to już w ogóle...nie potrafią dobrać składników. A jak oceniacie Naszą Pizze ??

incognito
SUPER FORUMOWICZ

Nasza Pizza - dawno tam nie jadłam. Ale kiedy zamawiałam od nich pizzę, to pamiętam, że trudno było się nią nie najeść. Jakoś tam wszystkiego było więcej - i ciasta i dodatków. I super jest pizza "Europa" z Naszej Pizzy. A może "Europejska"..... Nie pamiętam

gość- ik

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Oj w Naszej Pizzy, to pizza akurat różni się od tych wszystkich w Jędrzejowie, mnie najbardziej smakuje Szefa, serdecznie polecam, a co do pizzerii na cienkim cieście to z pewnością Drive(zawsze biorę na podwójnym cieście) i u Wojtka. W reszcie moim zdaniem największa tandeta. Marco kiedyś miało dobrą pizze a teraz lipa

arvit 
Don't piece me of!

gość- ik napisał/a:
Marco kiedyś miało dobrą pizze a teraz lipa
no nie mów i nie osłabiaj mnie, że już robią syff ;( bo gdzie ja będę chodził?, zaś jeśli chodzi o NASZĄ PIZZĘ miałem okazję tam jeść i być też mają dobrą chodź wolę MARCO a EMPORIO dlatego, że super klimat lokalu naprawdę! nie wiem jak teraz jest w Jędrzejowie bo obecnie ma mnie już od dawna ale mam nadzieję, że nic się nie zmieniło pod tym względem.

ps/ pizza od wojtak nigdy mi nie smakowała soRRy!

puchbeary
SUPER FORUMOWICZ

Zdradziłem Marco na rzecz pizzy z restauracji Parkowej (Centrum Wafelek) . Super mega wypas smakowy - tylko trzeba mieć sporo cierpliwości bo od zamówienia do dostarczenia około 1h. Ale warto!

arvit 
Don't piece me of!

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

o widzisz niestety nie miałem okazji jeszcze a więc wszystko przede mną , zajrzę w przyszłości jak tak wypowiadasz się w superlatywach

gość- ik

Wysłany: Śro 03 Lut, 2010   

W plebiscycie Echa Dnia najlepszą pizzerią została Pizza u Wojtka, a ja Drive nie zamienię za nic. Miła obsługa itp

gość;)ówa 

Wysłany: Czw 04 Lut, 2010   

a ja nie zamienię Emporio! wypas! :D

AdamX37
Site Admin

Wysłany: Czw 04 Lut, 2010   

... bo nie jedliście jeszcze mojej autorskiej :cool: - sam sobie czasem robię w prodiżu :D

arvit 
Don't piece me of!

Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

gość- ik napisał/a:
W plebiscycie Echa Dnia najlepszą pizzerią została Pizza u Wojtka,
Wtf? chyba sobie jaja robią albo nieźle musieli posmarować toż to jest pomyłka i to duża!, większość osób mieszkająca na os zachód nie poleca tej pizzerii raczej MARCO, EMPORIO jak i NASZA PIZZA.
gość- ik napisał/a:
a ja Drive nie zamienię za nic. Miła obsługa itp
nom DRIVE też ma całkiem niezłą pizzę ale to w dalszym ciągu mój alternatywny wybór.

ona28

Wysłany: Pon 19 Kwi, 2010   

Dla mnie Drive rządzi, kiedyś była pyszna w Naszej, ale odkąd jest nowy właściciel to coraz bardziej się kurczy jej wielkość i składniki. Niedawno byłam w Parkowej i faktycznie dłuuugo trzeba czekać, do tego jeszcze pomylono składniki,choć nie było ruchu-w smaku może być. W Marco też jest dobra tylko przeginają z niby szynką, bo z tego co widać to zwykła konserwa. No, ale każdy lubi co innego :)

Odpowiedz do tematu